a1a2a3
fb
JFT
Festiwal Filmowy
Bip
BOWM

"Kłamstwo" - Premiera ogólnopolska

10
września
2017
10 września o godz. 18:00

KOMPANIA TEATRALNA oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu, mają zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na premierę europejskiego hitu teatralnego, komedii pt. KŁAMSTWO” Floriana Zellera, w doskonałej obsadzie: Sambor Czarnota, Joanna Liszowska, Izabela Kuna, Wojciech Malajkat, Mikołaj Roznerski, Milena Suszyńska, Adriana Kalska, Piotr Szwedes.  
 
Jak to jest w zwyczaju KOMPANII TEATRALNEJ – premiera spektaklu odbędzie się na scenie MOK w Nowym Sączu w dniach 8, 9 i 10 września 2017r, potem przedstawienie pojawi się na scenach teatralnych w całej Polsce.
 
Spektakl - obecnie w fazie prób scenicznych - będzie gotowy na czas Państwa powrotów
z urlopowych wyjazdów, a doborowa obsada aktorska z pewnością pomoże Państwu zobaczyć w scenicznym lustrze sztuki – opary absurdu, kłamstw i intelektualnych rozgrywek jakie na co dzień towarzyszą nam w życiu.
 
Reżyser spektaklu Wojciech Malajkat mówi: "Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy potrafią… wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawią publiczność i sprawią, że paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy". Zdradza nam także: "Przeraża nas to, jak można wygodnie żyć w związku, jednocześnie nie wiedząc nic o sobie nawzajem.”
 
Rewelacyjna komedia, w której zdążyła się już zakochać cała Europa. Miłość ta kwitnie
i dotarła wreszcie do Polski.”

 
„Intelektualna rozgrywka między dwiema parami uroczych i jakże, niestety, przy tym zakłamanych ludzi.”
 
„Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, lecz ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe?.”
 
Producent spektaklu Piotr Szwedes zastrzega natomiast: "Warto to zobaczyć(…),warto, ponieważ jak w soczewce skupimy dwa dni Waszego życia w dwóch godzinnych aktach. Rozbierzemy was na części pierwsze, a czy dacie się złożyć? To już zostawiamy Wam. To nie tylko komedia, ale i bardzo cenny przekaz.(…)Jeżeli lubicie niewygodne pytania
i  wygodne odpowiedzi, czy... odwrotnie, do zobaczenia... u Was"

 
Tak więc, do zobaczenia!!!
 
p.s.
pewnie wielu z nas pamięta sukces spektaklu „PÓŁ NA PÓŁ”, wystawianego m.in.
w listopadzie 2014 na deskach nowosądeckiego MOK-u, wyreżyserowanego również przez Wojciecha Malajkata. Spektakl okazał się liderem popularności, jednak wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że dzierżące dotychczas niekwestionowaną palmę pierwszeństwa przedstawienie „PÓŁ NA PÓŁ”, może zostać zdetronizowane przez… „KŁAMSTWO”, czego zresztą mu życzymy i z niecierpliwością oczekujemy premiery!
 
Bilety w cenie: 70zł
Sprzedaż biletów od 01,08,2017r., w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu
Rezerwacja tel.: (18) 443-89-59 w.20

Galeria zdjęć

Kalendarz imprezNowy SączNowosądecka Karta RodzinySMS
w górę

Mecenat

Wszystkie prawa zastrzeżone © Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu, 2004-2017.
Kopiowanie materiałów i używanie ich bez zgody autora jest zabronione.
Realizacja:
TeamSolution.pl