Jesteś w: Strona główna » Archiwum
a1a2a3

Archiwum

fb
JFT
Festiwal Filmowy
Bip
Beneficjent

Wyniki Konkursów - 100-lecie NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

19
czerwca
2018
Wyniki konkursów:
* plastycznego "Wiwat Piłsudski, wiwat Nowy Sącz",
* fotograficznego "Sądeckie barwy Niepodległości"
*
oraz piosenki i recytacji poezji o tematyce patriotyczno-niepodległościowej "Słowem i muzyką o niepodległej"

Protokół z posiedzenia Jury Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży
„Wiwat Piłsudski, wiwat Nowy Sącz!”

Jury w składzie: Krzysztof Kuliś, Ryszard Miłek i Janusz Michalik, po obejrzeniu i ocenie 41 prac plastycznych, nadesłanych na konkurs, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych:
 
kategoria I – uczniowie  w wieku 7 – 13 lat:
 

dwie równorzędne I Nagrody -
Nadia Olszewska z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Nowym Sączu,
Artur Szumacher ze Szkoły Podstawowej im. 1 PSP AK w Gaboniu;
 
dwie równorzędne II Nagrody -
Dominik Cięciwa ze Szkoły Podstawowej nr 21 im. św. Jana Pawła II w Nowym Sączu,
Szymon Cięciwa  ze Szkoły Podstawowej nr 21 im. św. Jana Pawła II w Nowym Sączu;
 
III Nagroda -

Julia Klok  ze Szkoły Podstawowej nr 21 im. św. Jana Pawła II w Nowym Sączu;
 
Wyróżnienia -

Karolina Bodziony z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Nowym Sączu,
Marek Czapiga ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Nowym Sączu,
Dominik Janik  ze Szkoły Podstawowej nr 21 im. św. Jana Pawła II w Nowym Sączu,
Dominika Lelito z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu,
Kacper Mieszkowicz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Sączu,
Dagmara Ptak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Sączu;
 
kategoria II – uczniowie w wieku 14 – 19 lat:
 
I Nagroda -

Eliza Gałka z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu,
 
II Nagroda -

Karolina Konstanty z Zespołu Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu,
 
III Nagroda

Edyta Cempa z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu,
 
Wyróżnienia -

Daniel Rogóż z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu,
Szymon Witowski  z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu


Protokół z posiedzenia Jury Konkursu Fotograficznego dla dzieci i młodzieży
„SĄDECKIE BARWY NIEPODLEGŁOŚCI”

 Jury w składzie: Kamil Bańkowski, Jerzy Cebula i Mateusz Górka, po obejrzeniu i ocenie 30 fotografii, nadesłanych na konkurs przez 10 autorów, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych:
 
kategoria I – uczniowie  w wieku 7 – 13 lat:
 
I Nagroda -
Julia Woźniak ze Szkoły Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II
w Nowym Sączu (za zdjęcie pt. „Nowy Sącz – moja mała ojczyzna”);
 
II Nagroda -
Sylwiusz Starczewski ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Sączu (za zdjęcie bez tytułu);
 
III Nagroda -
Kinga Tudaj ze Szkoły Podstawowej im. 1 PSP AK w Gaboniu (za zdjęcie bez tytułu);
 
Wyróżnienie -
Julia Brońska z Akademickiej Szkoły Podstawowej w Nowym Sączu (za zdjęcie pt. „Ratusz
w barwach narodowych”);
 
kategoria II – uczniowie w wieku 14 – 19 lat:
 
I Nagroda -
Kamil Woźniak ze Szkoły Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II
w Nowym Sączu (za zdjęcie pt. „Ratusz z pomysłem”),
 
II Nagroda -
Edyta Cempa z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu (za zdjęcie bez tytułu).

Protokół z posiedzenia Jury Konkursu Piosenki i Recytacji o tematyce patriotyczno-niepodległościowej
dla dzieci i młodzieży „Słowem i muzyką o Niepodległej”

Jury w składzie: Irena Pławiak, Leszek Mieczkowski i Janusz Michalik, po wysłuchaniu 38 prezentacji, w tym 23 recytacji i 15 piosenek, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych:
 
W konkursie recytacji
 
kategoria I – uczniowie  w wieku 7 – 13 lat:
 
dwie równorzędne I Nagrody -
Gabriela Gądek ze Szkoły Podstawowej w Przydonicy,
Danuta Kondracka z Katolickiej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia
w Nowym Sączu;
 
II Nagrody nie przyznano
 
III Nagroda -
Sara Sobczak ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. T. Kościuszki w Nowym Sączu
 
Wyróżnienia -
Oskar Kulig ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. T. Kościuszki w Nowym Sączu,
Amelia Małecka-Poręba z Katolickiej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Nowym Sączu,
Martyna Orzechowska ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. T. Kościuszki w Nowym Sączu;
 
kategoria II – uczniowie w wieku 14 – 19 lat:
 
dwie równorzędne Nagrody -
Karolina Dorosz  ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. T. Kościuszki w Nowym Sączu,
Jadwiga Kondracka z Katolickiej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia
w Nowym Sączu.
 
 
W konkursie piosenki
 
Grand Prix – Anna Kożuch z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu;
 
kategoria I – uczniowie  w wieku 7 – 13 lat:
 
I Nagroda -
Julia Jankowicz z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu,
 
II Nagroda -
Oliwia Gródek ze Szkoły Podstawowej nr 17 im. Kurierów Sądeckich w Nowym Sączu,
 
 
III Nagroda -
Julia Wincenciak z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu,
 
Nagroda pozaregulaminowa dla Dziecięcego Zespołu Muzycznego ze Szkoły Podstawowej
w Piątkowej;
 
kategoria II – uczniowie w wieku 14 – 19 lat:
 
I Nagroda -
Patrycja Piwowar z Technikum nr 6 w Zespole Szkół nr 3 im. B. Barbackiego w Nowym Sączu,
 
II Nagroda -
Patrycja Kotarba z Technikum nr 6 w Zespole Szkół nr 3 im. B. Barbackiego w Nowym Sączu,
 
III Nagroda -
Karolina Zagórowska  ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. T. Kościuszki w Nowym Sączu.

zdjęcia: Jerzy Cebula





Galeria zdjęć

Kalendarz imprezNowy SączNowosądecka Karta RodzinySMS
w górę

Mecenat

Wszystkie prawa zastrzeżone © Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu, 2004-2018.
Kopiowanie materiałów i używanie ich bez zgody autora jest zabronione.
Realizacja:
TeamSolution.pl