Jesteś w: Strona główna » Archiwum
a1a2a3

Archiwum

fb
JFT
Festiwal Filmowy
Bip
Beneficjent

Klub Miłośników Muzyki Progresywnej - Sting i spółka

04
grudnia
2012
STING I SPÓŁKA
The Police to rockowe trio pochodzące z Wielkiej Brytanii. Powstało w roku 1977 w Londynie. W jego skład weszli: basista i wokalista Sting, gitarzysta Andy Summers oraz perkusista Stewart Copeland. Była to jedna z pierwszych grup w stylu New Wave która mieszała rock z jazzem, punkiem i reggae. The Police sprzedali ponad 50 milionów albumów na całym świecie. Nagrali 5 albumów a ostatni Synchronicity pochodził z 1983 roku. Dotarł on do pierwszego miejsca list w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.
Zespół rozpadł się w połowie lat 80., jednak reaktywował się w 2007 roku, ogłaszając światową trasę koncertową trwającą do września 2008 roku. W ramach tego tournee grupa po raz pierwszy zawitała również do Polski. Magazyn Rolling Stone uplasował zespół na 70. miejscu stu największych artystów wszech czasów.
Klub Miłośników Muzyki Progresywnej zaprasza we wtorek 4 grudnia br. o godz. 18.00 do Sali Kameralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu – Al. Wolności 23 – na projekcję DVD zespołu The Police pt. „Every Breath You Take – The Videos”, zawierającego kilkanaście największych przebojów grupy z lat 1979 – 1986. Wstęp wolny.

Aktualność powiązana z:

Galeria zdjęć

Kalendarz imprezNowy SączNowosądecka Karta RodzinySMS
w górę

Mecenat

Wszystkie prawa zastrzeżone © Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu, 2004-2018.
Kopiowanie materiałów i używanie ich bez zgody autora jest zabronione.
Realizacja:
TeamSolution.pl