Jesteś w: Strona główna » Archiwum
a1a2a3

Archiwum

fb
JFT
Festiwal Filmowy
Bip
Beneficjent

Seks dla opornych

19
grudnia
2015
SERDECZNIE ZAPRASZAMY na spektakl komediowy Teatru Bagatela (komedia małżeńska i nie tylko...)
"Seks dla opornych" w reżyserii Henryka Jacka Schoena
19.12.2015r.(sobota) godz.18.00 w MOK NOWY SĄCZ.


W rolach głównych zobaczymy wspaniałych aktorów z szalonych spektakli takich jak: "Mayday" czy "Szalone nożyczki" oraz programu z cyklu "Spotkanie z balladą" a są nimi: Alina Kamińska, Krzysztof Bochenek, Łukasz Żurek oraz Katarzyna Litwin(m.in.z filmu "Seksmisja")

"Seks dla opornych" Teatru Bagatela to: komedia romantyczna z morałem małżeńskim w tle. Czy Twój związek po latach jest dalej szczęśliwy, czy wymaga specyficznej kuracji? W diagnozie i terapii może pomóc "Seks dla opornych". Czy weekend w hotelu pełen wyrafinowanych przyjemności zmysłowych będzie lekarstwem na rozbudzenie Twojej namiętności? Zobacz komedię "Seks dla opornych" - tam jest wszystko, czego szukasz.

Michele Riml - (autorka tego spektaklu) jest cieszącą się dużym uznaniem krytyków pisarką z Vancouver, której sztuki spotykają się z życzliwym przyjęciem także poza Kanadą. Zadebiutowała mając 17 lat utworem Souvenirs, który zajął pierwsze miejsce w The BC Young Playwrights Search. Jest absolwentką Simon Fraser University w dziedzinie sztuk pięknych i performatywnych.

Seks dla opornych (Sexy Laundry) jest jej największym, także międzynarodowym przebojem. Wystawiany nie tylko w Kanadzie i USA, kroczy przez sceny: Polski, Niemiec, Litwy, Nowej Zelandii, Islandii, Meksyku i Czech.

Sprzedaż biletów MOK Nowy SĄCZ
tel. 18/443 89 59 WEW.20 oraz tel.608 587 192
Cena biletu: 80 zł

Galeria zdjęć

Kalendarz imprezNowy SączNowosądecka Karta RodzinySMS
w górę

Mecenat

Wszystkie prawa zastrzeżone © Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu, 2004-2018.
Kopiowanie materiałów i używanie ich bez zgody autora jest zabronione.
Realizacja:
TeamSolution.pl