a1a2a3
fb
JFT
Festiwal Filmowy
Bip
BOWM

Harmonogram zajęć

Poniedziałek

09:00-11:30Zajęcia plastyczne - Uniwersytet III wiekusala plastyczna
15:30-18:30Zajęcia plastyczne MOKpracownia plastyczna 8C
15:30-17:00Dziecięcy Zespół Wokalno - Taneczny ,,TRALALINKI"sala widowiskowa
15:30-17:30Zespół Tańca Estradowego „TĘCZA”sala prób 3C
16:00-17:30Grupa Teatralna „CUDOKI – SZUROKI”sala prób 8A / scena
16:00-19:00Studio Wokalne „BEL CORDA”sala kameralna
17:30-21:00Teatr Robotniczy / Teatr NSAsala prób 8A / scena
18:00-21:00Sądecka Orkiestra Symfonicznasala prób 3C

Wtorek

09:00-11:00Klub Esperanto / konwersacjesala prób 8A / sala plastyczna
16:00-19:00Warsztaty plastyczne MOKpracownia plastyczna 8C
16:00-17:30Zespół Tańca Nowoczesnego "JUMP STEP CREW" grupa młodszasala 3C
17:30-19:00Zespół Tańca Nowoczesnego „JUMP STEP CREW” - grupa starszasala 3C
16:00-18:00Grupa Artystyczna „MOCNI”sala widowiskowa
16:30-19:00Grupa wokalna „Young Voice” sala kameralna
00:00-20:30Zespół Regionalny „SĄDECZANIE” scena
19:30-21:30Chór gospelsala prób 3C

Środa

16:00-17:30Warsztaty plastyczne MOK sala 8C
16:00-19:00Studio Wokalne „BEL CORDA”sala kameralna
17:00-21:00Teatr Robotniczy / Teatr NSA sala prób 8A / scena
18:00-20:00Zespół Tańca Nowoczesnego „KATHARSIS” sala prób 3C
18:00-20:00Sądecka Orkiestra Symfoniczna sala kameralna / okazjonalnie

Czwartek

09:00-11:00Klub Esperanto Uniwersytet III Wiekusala prób 8A
10:00-12:00Taniec z dzieckiem w chuście sala 3 C - do końca roku 2016
15:00-17:00Dziecięcy Zespół Wokalno-Taneczny „TRALALINKI” sala prób 3C
16:00-19:00Grupa wokalna „Young Voice"sala kameralna
16:00-17:30Grupa Teatralna „CUDOKI-SZUROKI"sala widowiskowa
17:30-19:00Zespół Tańca Towarzyskiego sala prób 3C
18:00-20:00Teatr Robotniczy / Teatr NSA sala prób 8A / scena
19:00-20:30Zespół Tańca Nowoczesnego „KATHARSIS” sala prób 3C
20:00-21:00Sądecki BIG BAND sala widowiskowa

Piątek

08:45-10:45Zajęcia Plastyczne Uniwersytetu III wiekupracownia plastyczna 8C
16:00-19:00Warsztaty plastyczne MOK sala 8C
16:00-20:10Studio Tańca Artystycznego „Etiuda” - zajęcia baletowe sala prób 3C
18:00-20:30Zespół Regionalny „SĄDECZANIE” scena

Sobota

10:00-12:00Grupa Artystyczna ,,MOCNI"sala widowiskowa
09:00-12:00Studio Tańca Artystycznego "Etiuda" - zajęcia baletowesala prób 3C
Kalendarz imprezNowy SączNowosądecka Karta RodzinySMS
w górę

Mecenat

Wszystkie prawa zastrzeżone © Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu, 2004-2017.
Kopiowanie materiałów i używanie ich bez zgody autora jest zabronione.
Realizacja:
TeamSolution.pl